fbpx
Gitara- indywidualne

Gitara to instrument użyteczny zarówno towarzysko podczas spotkań przy ognisku ale też jako kompan samotnych wędrówek. Gra na niej dodaje pewności siebie, pozwala w każdym miejscu na świecie (w przeciwieństwie do dużego pianina) muzykować z przyjaciółmi. Dlatego mamy w tym roku do zaproponowania :

  •   naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej lub elektrycznej z doświadczonym nauczycielem i muzykiem sesyjnym Przemysławem Śledziem

Tego nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Śledziuha inspiruje, muzykuje z uczniami, daje im możliwość gry podczas swoich koncertów czy podczas dużych happeningów.

Uczy zarówno gry z nut jak i akompaniamentu, jako zawodowy i wytrawny muzyk pilnuje poprawności rytmicznej, technicznej, wyrazu artystycznego. Dziecki są pełne zapału do nauki i robią szybkie postępy. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, nie robi „taśmówki”, szanuje gust i fascynacje muzyczne ucznia. Jest na bieżąco z muzyką polską i światową.

Tej klasy naucyciela i muzyka jeszcze na Strzeszynie nie było

  • naukę gry na gitarez klasycznej z Agatą Kiesiak

Dla wszystkich nieśmiałych i spokojnych osób mających problemy z koncentracją, integracją półkul. Pani Agata zawsze spokojnie wytłumaczy, zmotywuje do nauki, znajdzie metodę ćwiczeń odpowiednią dla ucznia

Podobne warsztaty