Półkolonie Strzeszyn

Zapraszamy na cztery turnusy

pełne dobrej zabawy. Działań plastycznych, kulinarnych, muzycznych, tanecznych, odlotowych wycieczek. W tym roku po raz pierwszy jeden turnus cały po angielsku!
Drodzy Rodzice!
Warto już pomyśleć o zorganizowaniu czasu swoim Pociechom w czasie wakacji. Szukacie przyjaznego miejsca gdzie Wasze Dziecko bezpiecznie, w kreatywny i aktywny sposób spędzi czas w gronie rówieśników? Zapraszamy wszystkie Dzieci na wyjątkowe, kameralne półkolonie w Warsztatowni Artystycznej na Strzeszynie Greckim. Pełne atrakcji, rozwijających działań, warsztatów pobudzających kreatywność, prowadzonych przez ludzi z pasją. Takiego programu na Strzeszynie nikt nie ma!
Miejsce: Warsztatownia Artystyczna, Wergiliusza 45 a/a
ZAPISY: Tel: 535016013, e-mail: warsztatownia.artystyczna@gmail.com
Sprawdź nas na Facebooku: www.facebook.com/warsztatowniaartystyczna/


Półkolonie z Projektowaniem Wnętrz 24-28.06.2019 r.
Jak dobierać kolory? Jak projektować oświetlenie? Jakie dekoracje najbardziej sprawdzają się we wnętrzach? Dla wszystkich fanów organizowania własnej przestrzeni, klejenia makiet i kreatywnego wykorzystania materiałów plastycznych przygotowaliśmy nie lada gratkę. 5 dni z projektowaniem wnętrz, których efektem będzie makieta swojego wymarzonego pokoju. Żeby poszukać inspiracji wybierzemy się na wycieczkę do Zamku w Kórniku oraz do Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Przemysła. Nie ominie nas też kino. W wolnych chwilach ugotujemy coś, pobawimy się na świeżym powietrzu i oddamy się radości tworzenia podczas kolorowej, smakowo- zapachowej Sensoplastyki.

Półkolonie wokalne. Best Voice - zostań Gwiazdą! 1-5.07.2019 r.
Czy Twoje dziecko marzy o tym żeby zacząć śpiewać? A może śpiewa już od dawna i chce zdobyć nowe umiejętności? Zajmiemy się zarówno początkującym wokalistą jak i pokażemy nowe możliwości dzieciom, które mają już doświadczenie sceniczne.
W programie wyjście do kina i na ściankę wspinaczkową. Kręcenie teledysku od podstaw (storyboardy, przygotowanie strojów i scenografii, nagrawanie) Circle songs, ozdobniki wokalne, nauka komponowania piosenek, ruch sceniczny, interpretacja piosenki, dykcja i emisja głosu. Ostatniego dnia zabawimy się w telewizyjny show Voice Kids z nagrodami.

Półkolonie taneczno-akrobatyczno-designerskie 19-23.08.2019 r.
Dla aktywnych dziewczyn i chłopaków. Piotr Szwarc, uczestnik programu You Can Dance i Mam Talent, instruktor i sędzia konkursów tanecznych, zabierze półkolonistów w niezwykłą przygodę z hip-hopem, break dancem, akrobatyką i innymi działaniami ruchowymi. Codziennie 1 h tańca i 1h akrobatyki. Ponadto: Wyjście do kina, wyjście na ściankę wspinaczkową, wyjście do Energi Super Parku. Workuot na świeżym powietrzu. Elementy Parkour. Projektowanie i szycie strojów tanecznych. Projektowanie scenografii. Konkurs talentów. Pokaz końcowy dla rodziców.

Półkolonie taneczno-akrobatyczno-kulinarne 26-30.08.2019 r.
Codziennie 1 h tańca i 1h akrobatyki. Piotr Szwarc, uczestnik programu You Can Dance i Mam Talent, instruktor i sędzia konkursów tanecznych, zabierze półkolonistów w niezwykłą przygodę z hip-hopem, break dancem, akrobatyką i innymi działaniami ruchowymi. Ponadto: Wyjście do kina, wyjście na ściankę wspinaczkową, wyjście do Energi Super Parku. Workuot na świeżym powietrzu. Elementy Parkour. Pieczenie pizzy i pysznych muffinów. Pokaz końcowy dla rodziców.


Zapraszamy serdecznie, mamy tylko 15 miejsc na każdym turnusie!
Cena za 1 turnus: przy zapisie do 30.04 399 zł , do 30.05 449 zł, po 1.06 499 zł
Przewidziane zniżki dla rodzeństwa oraz dla przyjaciół.

Opłata obejmuje:
- 5 dni dobrej zabawy 😊
- opiekę nad dziećmi w godzinach 7:30-16:00
- pobyt dziecka i udział we wszystkich zajęciach
- wszystkie materiały plastyczne i kulinarne
- pyszne obiady
- napoje i owoce
- bilety wstępu
- bilety na pociąg
- ubezpieczenie NNW

ZAPISY: Tel: 535016013, e-mail: warsztatownia.artystyczna@gmail.com
Sprawdź nas na Facebooku: www.facebook.com/warsztatowniaartystyczna/

Warsztaty wokalne wg. Modern Vocal Training 15-19.07.2019 r.
Codziennie w godz. 10:00-14:00
Obowiązuje rozmowa kwalifikacyjna.
Wiek: 11-15 lat
Warsztaty dla dzieci i młodzieży kochających śpiewać.
Codzienne ćwiczenia emisji głosu, dykcji i poprawnej artykulacji najnowszymi technikami wokalnymi
Nauka pisania piosenek, nauka aranżacji. Warsztaty aktorskie i z ruchu scenicznego. Poszukiwanie własnego stylu. Obsługa programów muzycznych, nauka nagrywania. Samodzielne nagrywanie piosenek. Nauka improwizacji, ozdobników wokalnych, circle songs.

Skorzystaj z promocji i zapisz się już dziś