Umuzykalnianie metodą E.E. Gordona 3-4 lata

Dzieci, które regularnie uczestniczą w zajęciach umuzykalniających z dużą łatwością uczą się języków obcych, są bardziej otwarte i chętne do poznawania otaczającego ich świata. Muzyka jest bowiem wspaniałym bodźcem dla rozwoju mózgu. Wspiera naukę mowy, koordynację ruchową, pobudza do kreatywności i twórczości.

Gordonki to zajęcia umuzykalniające oparte na teorii prof. Edwina E. Gordona. Podczas zajęć dzieci mają jedyną i niepowtarzalną okazję do rozwoju swych wrodzony zdolności muzycznych. Poprzez śpiewanie i recytację rozbudzamy w dzieciach szeroko rozumianą muzykalność. Prezentujemy melodie i rytmy z różnych zakątków świata z wykorzystaniem kolorowych rekwizytów.

Gordonki to zajęcia kładące nacisk przede wszystkim na doświadczenia muzyczne, za którymi idzie rozwój muzyczny, ale również wspierają wszechstronny rozwój dziecka. 

Podobne warsztaty

3 komentarze

  • Sylwia Manowska

   Witam serdecznie chciałam zapisać dzueci w wieku 2 i 3 lata na zajęcia GORDONKI. CZY można przyjechać od razu na zajęcia ? Nie wiem tylko do której grupy ? Czy obie mogą iść do 3i4 latków czy raczej obie do młodszej ?

   • Anika Kotrys

    Witam serdecznie. Proponujemy wstępnie grupę młodszą, a po pierwszych zajęciach prowadząca zadecyduje czy ewentualnie przenieść dzieci do starszej grupy. Pozdrawiamy

   • Anika Kotrys

    Zapraszamy obie do młodszej. Najwyżej po pierwszych zajeciach prowadząca zadecyduje czy zmienić grupę. Pozdrawiamy!

Komentarze