fbpx
Gitara- grupowe

Gitara to instrument użyteczny zarówno towarzysko podczas spotkań przy ognisku ale też jako kompan samotnych wędrówek. Gra na niej dodaje pewności siebie, pozwala w każdym miejscu na świecie (w przeciwieństwie do dużego pianina) muzykować z przyjaciółmi. Czemu nie zacząć już dziś w zespole gitarowym? Z doświadczonym nauczycielem i muzykiem sesyjnym Przemysławem Śledziem

Tego nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Śledziuha inspiruje, muzykuje z uczniami, daje im możliwość gry podczas swoich koncertów czy podczas dużych happeningów. Ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu zespołów muzycznych i warsztatów z gry zespołowych. (uczył duże grupy podczas eventu Cały Poznań Ukulele czy na Przystanku Woodstock)

Uczy zarówno gry z nut jak i akompaniamentu, jako zawodowy i wytrawny muzyk pilnuje poprawności rytmicznej, technicznej, wyrazu artystycznego. Dzieci są pełne zapału do nauki i robią szybkie postępy. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, nie robi „taśmówki”, szanuje gust i fascynacje muzyczne ucznia. Jest na bieżąco z muzyką polską i światową.

Tej klasy naucyciela i muzyka jeszcze na Strzeszynie nie było